Seçiminizi Daraltın
Palladium

Palladium 1920 yılında Lyon, Fransa’da kuruldu. Savaş sırasında havacı kuvvetler için kat kat canvas ve kauçuktan lastik üretmeye başladı. Dayanıklılığı ile başarı gösterdikten sonra Avrupa’nın tüm hava filoları için üretim yapmaya başladı. 1947’de 2. Dünya Savaşı esnasından uçaklar için lastik ihtiyacı azaldığında, Palladium uzmanlığını en az uçak lastikleri kadar dayanıklı ve zor aşınan botlar yapmak için kullandı.

Bu botlar o kadar rahat ve dayanıklıydı ki; Yabancı Fransız Lejyonu tarafından engebeli arazilerde kullanılmak için alındı. Markanın hedefi şehri keşfetmek için en iyi ürün hattını oluşturmak ve insanları şehirde ki gizli saklı yerleri arayıp bulmaları için teşvik etmektir. Palladium giymeyi tercih edenler kentsel arazi içinde sadece cool görünmek için takılmazlar. Kenti keşfetmenin peşindedirler. Keşfetmek dinamik ve aktif olmak demektir ve bu da ürünün sadece moda olması dışında fonksiyonlu ve kaliteli olmasını gerektirir.

Her şehrin turist rehberlerinde bulunmayan, ilk bakışta görünmeyen gizli hikâyeleri vardır. Gün içinde bu yerlerden geçsek bile; belki de ardında hiç bilmediğimiz bir hikâyesi vardır. Palladium ise botlarını bu saklı hazineleri bulmamız için üretiyor. Palladium’un keşif alanları arasında ormanlar yok, dağın başı yok, okyanuslar ya da uzak diyarlar yok. Kozmopolit insanların yaşadığı, gelişen kültürlerin ve aksiyonun olduğu dünya kentleri var.

Palladium Ayakkabı Modelleri

Rahat, kaliteli ve farklı tasarımlarıyla Palladium ayakkabı modelleri stilinizi sokağa yansıtmanızı sağlıyor. Kadın ayakkabılarının sıradan tasarımından farklı olarak Palladium kadın sneaker modelleri açık renklerin haricinde koyu renklerle de kadınların günlük ayakkabı tercihleri arasında. Palladium'un erkek sneaker modelleri hem farklı tarzı hem de sağlamlığıyla asi bir duruşa sahip. Günlük ayakkabı kullanımını uzun saatlerde bile rahatlıktan ödün vermeyecek şekilde deneyimlemenizi sağlayan Palladium ayakkabı modelleri online satışta instreet.com.tr'de. Üstelik kapıda ödeme ve ücretsiz kargo fırsatıyla!