GERİ DÖN

New Balance Ayakkabı ve Giyim Modelleri

Seçiminizi Daraltın
Beden
Cinsiyet
Renk
Üst Malzeme
Taban
Fiyat
69 TL 519 TL
Tüm seçimleri temizle
New Balance Ayakkabı ve Giyim Modelleri
Sıralama:
Görünüm:
1
1

New Balance Markasının Kaliteli Ayakkabı Modelleri

Bir Amerikan şirketi olan ve 1906'da New Balance Arch Support Company ismiyle kurulan marka, şimdilerde önde gelen ayakkabı üreticilerinden biridir. 1900 senesinde casual ayakkabı ihtiyacı sonucunda ortaya çıkan New Balance ayakkabıları ile rahat edebilirsiniz. Kusursuz bir rahatlık sunmasının yanı sıra muazzam renklerin bir araya gelmesi ile peşinden koşulan bir tarz ortaya çıkaran marka, özellikle kadınlar ve erkekler için üretilen New Balance 574 modeliyle herkesin sahip olmak isteyeceği bir ayakkabı modeline koleksiyonunda yer veriyor. 1906 senesinde taban desteği üretimi ile işe başlayan, daha sonra da 1940’lı yıllarda koşu, basketbol, tenis ve boks sporları için özel tasarım ayakkabılar yapan ünlü Amerikan ayakkabı markası, Türkiye'de de oldukça ilgi görüyor.

New Balance giyim ve ayakkabı koleksiyonları

Markanın koşu - yürüyüş ayakkabıları, günlük yaşama ve giyime de çok iyi bir şekilde uyum sağlıyor. Şort, eşofman, tayt ve tişörtleri ile de hem spor giyim çeşitleri üretiyor hem de günlük yaşantıda kaliteli ve rahat giyim ihtiyacını karşılıyor. New Balance, sağladığı kalite ve rahatlığı arttırabilmek için teknoloji ile eş zamanlı çalışıyor ve tasarımlarında zamanın ihtiyaçlarını hep göz önünde tutuyor. Her bedene uyan ürünler ortaya çıkarmayı başaran New Balance, ürünleri ile çok daha geniş kitlelere ulaşıyor.

Ayak sağlığı herkes için çok önemli bir konudur. Bütün gün ayakta durduğunuz, hele ki koşuşturmalı bir meslek grubunda çalışıyorsanız spor ayakkabı modelleri seçerken rahatlık her zaman ilk önceliğiniz olmalıdır. Koşuya çıktığınızda, tenis oynarken bile tercih edebileceğiniz New Balance ayakkabı modelleri dinamik yapınızı ön plana çıkaracaktır. Hatta farklı spor dalları için geliştirilen tasarımlar sayesinde ise yaralanma riskiniz de azalıyor. Marka ile birleşen renk çeşitleri, sadece kadınlar için değil, erkek spor ayakkabı modellerinde de çok cezbedicidir.

Spor dünyasında çok sevilen New Balance ürünlerinin en önemli özelliği sağladığı konfordur. Sağladığı rahatlığının yanı sıra renk ve model seçenekleri ile sportif tarza sahip kişilerin göz bebeği haline gelen markanın modelleri arasından en beğendiğinizi seçebilirsiniz. Esnek yapısı, rahat tabanı, terletmeyen malzemelerden üretilen kumaşları, markanın ayakkabı modellerini farklı kılıyor.

Kadınlar ve erkeklerin zevk ve ihtiyaçları için özenle üretilen New Balance ayakkabı çeşitleri içerisinde bulutlarda süzülüyormuş gibi hissedeceğinize emin olabilirsiniz. Koşu, yürüyüş, basketbol gibi farklı sporlar için farklı özelliklerde üretilen New Balance spor ayakkabılarında süet, deri, sentetik ve mikro fiber materyaller kullanılıyor. Siyah, beyaz, gri ve mavi tonlar dışında çarpıcı yeşillerin ve kırmızıların da bulunduğu ayakkabı serilerinde aradığınız rahatlığı ve şıklığı bulabilirsiniz.

New Balance markasının tarihçesi

Markanın doğuşu 33 yaşındaki William J. Riley'nin, 1906 senesinde tüm gün ayakta çalışan insanların ayak ağrılarını azaltacak taban desteği üretmeye karar vermesi ile başladı. Riley’nin tasarladığı ayakkabılar, piyasadaki tüm ürünlerden daha rahat ve uyumlu olmasıyla fark yarattı.19 sene sonra Riley, Boston Brown Bag Harriers olarak bilinen Boston koşu kulübü için ilk koşu ayakkabısını da tasarlanmış oldu. Bu ayakkabının başarısı hızla yayıldı ve 1941 senesinde New Balance koşu, beyzbol, basketbol, tenis ve boks için özel ayakkabı tasarlayan ve üreten kaliteli bir marka haline geldi. 1960 senesinde Trackster lansmanı ile, marka ayakkabı üretiminde yeni bir yön verdi. Trackster farklı genişlikte kalıp seçenekleri bulunan ilk koşu ayakkabısıdır. Bu özellik daha sonra New Balance ayakkabılarının hepsinin standart bir özelliği haline gelmiştir.

Şimdilerde, New Balance, Arthur Heckler adlı kişinin, ayakkabı modelleri için kurduğu numaralandırma sistemi ile tarihine tutunuyor. Heckler ayakkabı modellerine isim vermek yerine numaralandırmayı tercih etti. Bunun nedeni ise, belli bir model yerine, markanın felsefesine vurgu yapmaktır. Marka, bu felsefeyi hala devam ettiriyor, yenilenen teknolojili ve tasarımlarla ayakkabı koleksiyonunu numaralandırıyor. Dünyanın en iyi ve en eski ayakkabı üreticilerinden olan New Balance, kaliteli ve rahat ayakkabıları modern çizgileri ile yorumlayarak beğeninize sunuyor. 1906 senesinde Boston’da kurulan New Balance ayakkabı modelleri üzerinde yer alan “N” harfi ile dikkat çekiyor.

Koşu, yürüyüş, fitness gibi performans sporları için ürettiği yaratıcı modelleri ve günlük hayatın vazgeçilmezi olan klasikler sneaker çeşitleri ile New Balance, rahat, dayanıklı ve stil sahibi ayakkabı arayan kadın, erkek ve çocukların ilk tercihi arasına girmeye devam ediyor. Sporda kullanımının yanı sıra modanın vazgeçilmez parçaları arasına giren New Balance ayakkabılar, tarzıyla fark yaratmak isteyenlere de hitap ediyor. Dinamik ve eğlenceli renklere sahip markanın ürün koleksiyonu günün her saatinde rahat olmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Her bedene ve kalıba uyan New Balance ayakkabı tasarımları, hafif olmaları ve nefes alan dokularıyla dikkat çekiyor.

Sporcuların ilk tercihi New Balance

Her bedene ve kalıba uygun ayakkabı üretimi sayesinde takipçilerine sunduğu daha iyi uyum ve performans ile hız kesmeden gelişimine devam eden marka, 110 senelik tarihi boyunca sporcuların sağlık açısından dostu olmayı başardı. 1934 senesinde kurucusu William J.Riley kendi amacını paylaşan ve dönemin ayakta çalışan garson ve polisleri gibi birçok meslek grubuna ark desteği satışını gerçekleştiren pazarlama uzmanı Arthur Hall ile anlaşarak ortaklık kurdu. Markanın bugünlere gelmesindeki en büyük etken olan Arthur, kurucusu Wiiliam J.Riley ile markasına eklediği dalga tabanlı performans ayakkabısı Tracksterı üreterek spor ayakkabı sektörüne farklı da bir yol çizdi.

Jim Davis'ın 1972 senesinde New Balance'ı satın alması ile daha geniş kitlelere uzanan tarihi marka, geçmişten gelen tüm deneyimlerini karıştırarak ortopedik taban ve spor ayakkabısı deneyimlerini birleştirerek günümüzdeki son şeklini almıştır. In Street’i ziyaret ederek New Balance ayakkabı koleksiyonlarının tadını çıkarabilir, güvenli online alışverişi evinizde keyifle deneyimleyebilirsiniz.