Seçiminizi Daraltın
Fred Perry

Fred Perry ayakkabı modelleri, üç Kere Wimbledon Şampiyonu olan İngiliz tenisçi Fred Perry tarafından 1940 yılında tasarlanmaya başlandı. 1952 yılında polo gömlekte defne yaprak logoyu başarılı bir şekilde tasarlayan Fred Perry, yüzyılın en ikonik stillerini oluşturan İngiliz markasıdır.

Emma Cook, Amy Winehouse, Raf Simons, Richard Nicoll gibi bir çok ünlü ile ortak çalışma yapan Fred Perry, stil, yenilikçi ayakkabı modelleri ve geniş ürün yelpazesi ile ikon markalar arasında yer alıyor. Fred Perry markası spor ve günlük ayakkabı modellerini de modaya uyarlamayı başarıyor.

Fred Perry Ayakkabı Modelleri

Günlük, rahat, kaliteli ve şık ayakkabı dendiğinde akla gelen markalardan olan Fred Perry ayakkabı birçok modeli ile göz kamaştırıyor. Kadın ve erkek sneaker ayakkabı modelleriyle şıklığı kaliteyle birleştiren Fred Perry çok uygun fiyatlarla ve %50'ye varan indirimlerle online satışta. Her türlü kombine uygun Fred Perry ayakkabılar farklı renk seçenekleriyle de size alternatifler sunuyor. Tarzına düşkün ve giyimine önem veren erkekler kombinlerini rahatça tamamlayabiliyor. İster günlük hayatta, ister önemli bir iş toplantısında, ister akşam buluşmalarında rahatlıkla tercih edilebilecek Fred Perry erkek ayakkabı modelleri flo.com.tr'de.

Fred Perry Çanta Modelleri

Çantadan bahsederken Fred Perry dediğinizde herkesin hemfikir olduğu konu kalite, şıklık ve sağlamlıktır. Günlük kullanımda oldukça şık ve rahat kullanımıyla fark yaratan Fred Perry çantalar erkeklerin bu anlamda ilk tercihi oluyor. Spora giderken ya da günlük omuz çantası ve postacı çantası kullanacakken birçok erkek öncelikle Fred Perry tercih ediyor. Unisex çanta modelleriyle kadınların da ilgisini çeken Fred Perry klasik renkleri kendi tasarım çizgisiyle çekici hale getiriyor. instreet.com.tr'den oldukça uygun fiyatlara hızlı ve ücretsiz kargo avantajıyla satın alabileceğiniz Fred Perry çantalara kapıda ödeme fırsatıyla da sahip olabilirsiniz.