Seçiminizi Daraltın
DC

Kaykaycıların performansını arttırmak için 1992 yılında özel bir kaykay ayakkabısı modeli üzerine çalışmaya başlayan DC Shoes markası kurucuları Ken Block ve Damon Way, 1994 yılında Danny Way imzalı bir kaykay ayakkabısını satışa çıkardılar.

Günümüzde extreme sporlar dünyasının en tanınan markalarından olan DC Shoes kaykay, snowboard, sörf ve MotoX gibi extreme sporların yaşam biçiminden ilham alınarak üretimine devam ediyor. Özellikle kaykay yapanların çok kullandığı DC Shoes ayakkabıları, bayan ve erkek modelleriyle de sokak modasına öncülük ediyor. Kaykay yaparken en önemli konulardan birisi de dengedir. DC Shoes spor ayakkabıları da kaykay üzerinde daha iyi denge sağlamak ve performansı arttırmak için tasarlanıyor.

Birçok amatör ve profesyonel kaykaycı tarafından tercih edilen DC Shoes’u kullanan ünlüler arasında Chris Cole, Rob Dyrdek, Colin Mckay, Devun Walsh, Travis Rice, Clay Marzo, Dave Mirra gibi birçok ünlü sporcu bulunuyor. Kaykaya uygun ayakkabı konusunda öncü olan DC Shoes, ayakkabılarda kullandığı Süper SuedeTM, DGTTM Dinamik Grip Technology ve Drop-Yastık SystemTM gibi teknolojilerle bu alana verdiği önemi gösteriyor. Sokak modasında da sözü geçen markanın renkli ve özel tasarımlarını her türlü kıyafetinizle kolaylıkla kombin edebilirsiniz.

DC Shoes Ayakkabı

1993 yılında Ken Block ve Damon Way tarafından kurulan DC Shoes, extreme sporların global markası olarak göze çarpıyor. DC Shoes ağırlıklı olarak kaykay ayakkabıları üzerine konumlasa da birçok extreme sporun da en çok tercih edilen markalarından biri. Skateboard, snowboard, sörf ve MotoX sporu yapanların yaşam tarzlarından ilham alınarak tasarlanan DC Shoes konfor ve rahatlık konusunda da kullanıcılarının beğenisini topluyor. Farklı renkleri ve sporcuların tarzını yansıtan ayakkabılarıyla DC Shoes birçok profesyonel kaykaycının da imzasını taşıyan ürünlere yer veriyor. DC Shoes'un bayan ve erkek ayakkabı modelleri sokak modasına yön vermekte ve kaykay dünyasının vazgeçilmezleri arasına girmektedir. Kaykay üzerinde dengeyi daha iyi sağlamak ve daha yüksek performanslar elde edebilmek için tasarlanan DC Shoes ayakkabı modelleri kapıda ödeme fırsatı ve ücretsiz kargo avantajıyla instreet.com.tr'de online satışta!